1984 yılında İstanbul’un hırdavat merkezi Karaköy Perşembe Pazarı ‘nda kurulan Arı Makina San. Paz. Ltd. Şti. faaliyetine ilk olarak toptan inşaat ve teknik hırdavat malzemeleri pazarlayarak başlamıştır. Üretim hayatına ise 1987’de İstanbul Kartal’da galvanizli ve metal borular için boru paftası imalatı ile adım atmıştır.

PPR boruların tesisat sektöründe yaygın olarak kullanılmaya başlanmasıyla birlikte , PPR Boru Kaynak Makinası üretimine 1995 yılında geçmiştir. Ürün gamına Plastik Boru Makasları, Plastik Boru Kalemtraşları ve Plastik Boru Kaynak Paftalarını da eklemiştir. Son olarak bu gruba Test Pompası ve Boru Boğma Aparatı dahil olmuştur.

Arı Makina San. Paz. Ltd. Şti. kaliteden taviz vermemeyi ilke edinen üretim politikası ile ürün gamında bulunan tüm ürünleri 2500 m² kapalı alanda ” vi-ra” markası ile üretmektedir. Üretiminin %50 ‘den fazlasını yurtdışına ihraç etmektedir. ( B.A.E, Cezayir, Suudi Arabistan, Rusya, Ukrayna, Irak, Suriye, Ürdün, Kuveyt, Katar, Mısır, Tunus, Nijerya, Azerbaycan, Bulgaristan, Makedonya, Kazakistan, Portekiz, Polonya, İspanya, Romanya, Gürcistan vs. ) Yurtiçi pazarda ise iddialı konumunu sürekli olarak güçlendirmektedir.

ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sertifikasına sahip olan Arı Makina San. Paz. Ltd. Şti. , kaliteden taviz vermeden sürekli gelişim anlayışıyla , ürün standardını daha üst kaliteye taşımayı vizyon olarak belirlemiştir.

Soru, öneri ve görüşleriniz için bize iletişim formundan yazın İLETİŞİM FORMU

BACK
A quality human hair wigs uk will have a very fine weft and will look more natural. Synthetic wigs cannot be styled -no coloring, perming, curling, or straightening allowed. Another disadvantage is that hair extensions sale can be singed more easily, so take precaution when opening up a heated oven or dishwasher. If you're in need of a wig for a costume or you only wear them on rare occasions, going with human hair extensions sale is definitely the right option. I would never dream of spending more than $15 on a wig for a Halloween costume because chances are, I'm not going to use it again. However, if you believe hair is a fashion statement like Ms. Gaga or you have lost your hair, a lace wigs uk is the proper choice. Not only will they look very natural in sunlight, you can style and dye the hair as well, giving you a much more flexible look. Depending on the quality and length, these best lace wigs uk can cost hundreds of dollars but it can be well worth the investment if you plan on wearing them on a regular basis.