Ürünlerimiz

PPR Kaynak Makinası Setleri
Makaslar
PPR Tek Kaynak Makinaları
Boru Traslamaları
Test Pompası
Boru Paftaları
Hakkımızda

Arı makine 1984 yılında teknik hırdavat ve inşaat malzemeleri pazarlaması alanında İstanbul'un hırdavat merkezi Karaköy’de kuruldu. Anadolu’ya toptan inşaat ve teknik hırdavat malzemeleri pazarlaması yapmaya başladı. 1987’de galvanizli ve metal borular için boru paftası imalatına İstanbul Kartal’da başladı. 1999’a kadar İstanbullun tek imalatçısı olarak tüm ülkeye ve yurt dışına ürünlerimizi gönderdik.

PPRC boruların sektörde yaygın olarak kullanılmaya başlaması ile birlikte, PPRC boru kaynak makineleri üretimine 1995 yılında geçildi. Arı Makine ürünlerini birçok farklı ülkeye ihraç etmektedir.(Rusya,Ukrayna,Iran ,Suriye,Ürdün,Mısır,Azerbaycan,Bulgaristan,Makedonya,Kazakistan,Portekiz,Romanya vs.) Ayrıca bazı plastik boru üreticileri ile birlikte çalışmaktayız.Bunlardan biri de Kaldeboru’dur. Pendik bölgesinde gelişim aşamalarımıza uygun olarak her defasında büyüyerek yeni bir iş yerine taşınılmış ve şu anda 1500 m2 kapalı alanda, PPRC boru kesme makası, PPRC kaynak paftası ve PPRC boru kaynak makinesi imalatına devam etmekteyiz.

PPRC boru kesme makasında 2,5’’ parmağa kadar imalatta lider konumumuzu sürekli güçlendirmekteyiz. PPRC makine üretiminde sektördeki liderliğimizi güçlendirmek ve sürdürme kararlılığımızı her geçen gün güçlü bir şekilde sürdürmekteyiz.

Çalışanlarımızın öz verili çalışmaları doğrultusunda sistemimizi kurarak ve güçlendirerek her geçen gün artan rekabet ortamında faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Kalite yönetim sistemimiz, Stabil boruların tıraşlama aparatları, PPRC boru kaynak makinesi, PPRC boru kesme makasları üretimi ve pazarlaması kapsamaktadır.